Clermont Foot kontra Strasbourg, wynik meczu - 1-1

W meczu piłkarskim pomiędzy drużynami Clermont Foot i Strasbourg padł remis 1-1. Mecz odbył się w ramach 19. kolejki Ligue 1 na Stade Gabriel-Montpied. Wynik na przerwę to 0-1, a spotkanie miało miejsce 28 stycznia 2024 o godzinie 14:00.

Relacja z meczu

Wczorajszy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Clermont Foot i Strasbourg na Stade Gabriel-Montpied zakończył się remisem 1-1.

Przebieg meczu:

34. minuta: Ibrahima Sissoko z Strasbourg otwiera wynik meczu, wykorzystując asystę M. Sahi.

52. minuta: S. Nicholson z Clermont Foot wyrównuje wynik po asyście B. Boutobba.

Kartki: Neto Borges z Clermont Foot otrzymuje żółtą kartkę w 36. minucie. Również Ibrahima Sissoko z Strasbourg dostaje żółtą kartkę w 59. minucie, a Thomas Delaine w 81. minucie. Dilane Bakwa dostaje żółtą kartkę w doliczonym czasie gry.

Następne mecze: Clermont Foot zmierzy się z Lille, Stade Brestois 29 oraz Rennes. Strasbourg zagra z Paris Saint Germain oraz LE Havre.

Sprawozdanie z meczu

Mecz rozpoczął się od dynamicznego ataku ze strony drużyny Strasbourg, która szybko objęła prowadzenie po golu Ibrahima Sissoko w 34. minucie. Bramkarz Clermont Foot był bezradny wobec precyzyjnego strzału. Mimo starań gospodarzy, wynik do przerwy pozostał niezmieniony.

Druga połowa rozpoczęła się od agresywnego pressingu ze strony Clermont Foot, co zaowocowało wyrównującym golem S. Nicholson w 52. minucie. Atmosfera na stadionie napięta, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Mecz obfitował w ostre starcia, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla obu drużyn. Ostatecznie, mimo starań, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiej bramki.

Neto Borges z Clermont Foot otrzymał żółtą kartkę za faul w 36. minucie, podczas gdy Ibrahima Sissoko z Strasbourg został ukarany w 59. minucie. Thomas Delaine również zobaczył żółtą kartkę w 81. minucie, a Dilane Bakwa w doliczonym czasie gry. Pomimo intensywnych starań obu drużyn, mecz zakończył się remisem.

Niezależnie od wyniku, zarówno kibice, jak i zawodnicy mogą być dumni z zaangażowania, jakie zaprezentowali na boisku.