Spotkanie Strasbourg kontra Rennes zakończone wynikiem 2-0 na stadionie Stade de la Meinau

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Strasbourg i Rennes na Stade de la Meinau. Mecz ten odbył się dnia 31 marca 2024 roku o godzinie 15:05. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze z Strasbourg okazali się skuteczniejsi, zwyciężając 2-0. Przypomnijmy, że relację przedstawiamy w dzień 2 kwietnia 2024 roku o godzinie 6:45.

Relacja z meczu piłki nożnej: Strasbourg vs. Rennes

Mecz pomiędzy drużynami Strasbourg i Rennes odbył się na Stade de la Meinau w ramach 27 kolejki Ligue 1. Ostateczny wynik to 2-0 dla gospodarzy, którzy zapewnili sobie zwycięstwo po bramkach strzelonych w drugiej połowie spotkania.

W pierwszej połowie obie drużyny starały się kontrolować grę, jednak żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc gorącą i emocjonującą aurę.

W 71. minucie meczu M. Senaya otworzył wynik spotkania strzelając pięknego gola po asyście D. Bakwa, dając prowadzenie Strasbourgowi. Zaledwie dwa minuty później, w 73. minucie, J. Sebas podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2-0 po asyście D. Bakwa, który tym samym miał udział w obu bramkach swojego zespołu.

W drugiej połowie zobaczyliśmy również kilka żółtych kartek. Martin Terrier z Rennes został ukarany w 17. minucie, a Azor Matusiwa dostał kartkę w 23. minucie. Z kolei Thomas Delaine z Strasbourg zasłużył na żółtą kartkę w 76. minucie.

Podsumowując, mecz zakończył się zwycięstwem Strasbourg 2-0 nad Rennes. Następne mecze dla Strasbourg to starcia z Toulouse, Reims i Lille, natomiast Rennes zmierzy się z takimi rywalami jak Paris Saint Germain, Monaco i Toulouse.