Strasbourg vs Monaco, wynik spotkania 0-1

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na Stade de la Meinau odbył się mecz pomiędzy drużynami Strasbourg i Monaco, należący do 25. kolejki Ligue 1. Po wyrównanym starciu to gracze z Księstwa Monako cieszyli się z minimalnego zwycięstwa 1-0 nad gospodarzami. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, ale ostatecznie to goście wywalczyli trzy punkty.

Sprawozdanie z meczu:

Na Stade de la Meinau odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Strasbourg a Monaco, który dostarczył kibicom mnóstwo napięcia i dramatycznych momentów.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 5. minucie Takumi Minamino otrzymał żółtą kartkę po zbyt agresywnym wejściu. Obie drużyny starały się kontrolować środek boiska, jednak żadna nie potrafiła stworzyć klarownej sytuacji podbramkowej.

Po pierwszej połowie wynik brzmiał 0-0, mimo starań obu zespołów. Strasbourg próbował narzucić swój styl gry, ale obrona Monaco była niezwykle skuteczna. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny do walki.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu. W 72. minucie to Monaco otworzyło wynik meczu za sprawą E. Ben Seghira, który wykorzystał świetną akcję M. Akliouche i skierował piłkę do siatki, ustalając wynik na 0-1. Strasbourg próbował odrobić straty, ale goście bronili się zaciekle.

W dalszej części spotkania Ismael Doukoure z gospodarzy otrzymał żółtą kartkę w 74. minucie, a piłkarze Monaco również nie oszczędzali nogi, co skutkowało kartkami dla Minamino, Singo oraz Golovina.

Mimo starań Strasbourg nie zdołało odwrócić losów meczu, a ostatecznie Monaco wywiozło pełną pulę z Stade de la Meinau. Następne wyzwania czekają obie drużyny, które z pewnością będą chciały poprawić swój wynik.

Emocjonujące widowisko na Stade de la Meinau zakończyło się zwycięstwem Monaco 0-1 nad Strasbourg. Czy gospodarze zdołają się podnieść po tej porażce? Czy Monaco utrzyma swoją dobrą passę? Tego dowiemy się już niedługo!