Strasbourg kontra Paris Saint Germain, wynik spotkania 1-2

W meczu 20. kolejki Ligue 1, rozegranym 2 lutego o godzinie 20:00 na Stade de la Meinau, drużyna Strasbourg podejmowała Paris Saint Germain. Ostatecznie, PSG zwyciężyło 2-1, zdobywając prowadzenie 1-0 na przerwę.

Relacja z meczu piłki nożnej: Strasbourg vs Paris Saint Germain

Dzisiaj na Stade de la Meinau odbył się niezwykle emocjonujący mecz ligi Ligue 1 pomiędzy drużynami Strasbourg i Paris Saint Germain. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice nie mogli się doczekać pierwszego gwizdka sędziego.

Mecz rozpoczął się o godzinie 20:00, a sędzią głównym był Ruddy Buquet z Francji. Pierwsza połowa okazała się bardzo wyrównana, a ostatecznie to drużyna gości wyszła na prowadzenie po bramce Kyliana Mbappé w 31. minucie, po asyście Marco Asensio. Wynik do przerwy wynosił 0-1 na korzyść Paris Saint Germain.

Po przerwie emocje na stadionie jeszcze bardziej się nasiliły, gdyż Marco Asensio podwyższył prowadzenie dla gości strzelając bramkę w 49. minucie, tym razem po podaniu Kyliana Mbappé. Jednak Gospodarze nie poddali się i zdołali zmniejszyć straty po trafieniu D. Bakwy w 68. minucie, który wykorzystał asystę Ângelo.

Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść Paris Saint Germain, choć Strasbourg walczył dzielnie do samego końca. Spotkanie nie obyło się bez kartek, a żółte kartki otrzymali zawodnicy obu drużyn, a także czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Strasbourg.

Następne mecze dla Strasbourg to starcia z LE Havre, Lens oraz Lorient, natomiast Paris Saint Germain zmierzy się z zespołami Stade Brestois 29, Lille oraz Real Sociedad.

To było niezwykle ekscytujące widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.