Strasbourg vs Stade Brestois 29, wynik spotkania: 0-3

W najnowszym starciu Ligue 1 drużyna Strasbourg podejmowała Stade Brestois 29 na własnym boisku, na Stade de la Meinau. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 3:0. Wynik na przerwę wskazywał na dominację gości, którzy prowadzili 2:0. Spotkanie odbyło się dwa dni temu, 24 lutego 2024 roku o godzinie 20:00.

Relacja z meczu piłki nożnej: Strasbourg vs. Stade Brestois 29

Dnia 24 lutego 2024 roku na Stade de la Meinau odbyło się starcie pomiędzy drużynami Strasbourg i Stade Brestois 29 w ramach 23. kolejki Ligue 1. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00, a sędzią głównym był Jérôme Brisard z Francji.

Na murawie panowała niesamowita atmosfera, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowite widowisko. Zarówno Gospodarze, jak i Goście byli zdeterminowani, by zdobyć trzy punkty w tym meczu.

Pierwsza połowa nie była łaskawa dla drużyny gospodarzy. Już w 33. minucie M. Camara strzelił pierwszego gola dla Stade Brestois 29, otwierając wynik na 0-1. W 40. minucie ponownie M. Camara wpisał się na listę strzelców, asystując M. Satriano, ustalając wynik na 0-2 przed przerwą.

Druga połowa również okazała się być wyjątkowo trudna dla Strasbourg. W 60. minucie M. Camara zdobył swojego drugiego gola w meczu, ustalając wynik na 0-3 dla Gości.

W końcowej fazie meczu emocje sięgnęły zenitu. Frédéric Guilbert otrzymał żółtą kartkę w 69. minucie, a kolejne kartki zostały pokazane Andreyowi Santosowi oraz Rabby Nzingouli w doliczonym czasie gry. Jednak żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Po końcowym gwizdku sędziego wynik meczu brzmiał 0-3 na korzyść Stade Brestois 29, co dało im trzy cenne punkty w ligowej tabeli. Niestety, Strasbourg musi teraz podnieść się po tej porażce i skoncentrować na kolejnych meczach przeciwko Lyon, Montpellier oraz Monaco. Natomiast Stade Brestois 29 będzie zmierzyć się z LE Havre, Lens oraz Lille w najbliższych spotkaniach.