Strasbourg - Nice, wynik spotkania: 1-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Strasbourg i Nice w ramach 31. kolejki Ligue 1 dostarczył emocji do samego końca. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to goście odnieśli zwycięstwo z wynikiem 1-3 nad gospodarzami na Stade de la Meinau. Spotkanie było pełne dynamiki i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które z pewnością zostaną długo omawiane przez kibiców obu zespołów.

Relacja z przebiegu meczu

Drużyna Strasbourg podejmowała zespół Nice na Stade de la Meinau w ramach 31. kolejki Ligue 1 o godzinie 13:00. Sędzią głównym spotkania był Thomas Leonard z Francji. Wynik końcowy to 1-3, a do przerwy zespoły schodziły z remisem 1-1.

Sprawozdanie z meczu

Emocje sięgały zenitu na Stade de la Meinau, gdy Strasbourg starał się powstrzymać Nice przed odniesieniem zwycięstwa. Mecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 18. minucie D. Bakwa poprowadził gospodarzy, zdobywając pierwszego gola meczu. Jednak goście szybko odpowiedzieli - E. Guessand w 44. minucie wyrównał stan meczu na 1-1 przed przerwą.

Po wznowieniu gry to zespół Nice przejął inicjatywę i pokazał swoją klasę. Dante, strzelając bramkę w 52. minucie po asyście J. Boga, ustawił wynik na 1-2 dla gości. Strasbourg próbował odwrócić losy meczu, ale nie zdołał pokonać defensywy Nice. Sytuacja zaostrzyła się w 49. minucie, gdy Andrey Santos otrzymał żółtą kartkę, a następnie 63. minucie, gdy kartonik widział Abakar Sylla.

Chwilę przed końcem meczu Nice zadali ostateczny cios. Morgan Sanson w 84. minucie zdobył trzeciego gola dla swojej drużyny, ustalając wynik na 1-3. Mimo starań Strasbourg, nie udało im się odrobić strat, a emocje na stadionie sięgały zenitu. Ostatecznie, trzy punkty wywiozły ze Stade de la Meinau ekipa gości.

Ostateczny gwizdek sędziego przyniósł decyzję i zespół Nice cieszył się ze zwycięstwa nad gospodarzami. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się interesująco, a fani piłki nożnej nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.