Mecz między LE Havre i Strasbourg dnia 2024-05-04 13:00 - końcowy wynik 3-1

Duel pomiędzy ekipami LE Havre i Strasbourg zawierał w sobie wszystko, co kibice kochają w futbolu - emocje, zwroty akcji i wspaniałe bramki. Spotkanie odbyło się na Stade Océane w ramach 32. kolejki Ligue 1. Po zaciętym starciu, ostateczne zwycięstwo odniosła drużyna LE Havre, pokonując rywali 3-1. Mecz ten miał miejsce 4 maja o godzinie 13:00.

Mecz LE Havre - Strasbourg: 3-1

W dniu 4 maja 2024 roku na Stade Océane odbył się niezwykle emocjonujący pojedynek pomiędzy drużyną LE Havre i Strasbourg. Na murawie zmierzyły się zespoły Ligue 1 w ramach 32. kolejki ligowej. Sędzią głównym spotkania był Jérôme Brisard z Francji.

Od pierwszych minut mecz stał na wysokim poziomie, a kibice zgromadzeni na stadionie tworzyli niesamowitą atmosferę dopingując swoje ulubione drużyny. Gospodarze rozpoczęli spotkanie z determinacją, starając się narzucić swój styl gry i szybko przejąć inicjatywę.

Pierwszą bramkę dla LE Havre zdobył Yassine Kechta w 24. minucie po asyście J. Casimira, co podniosło na duchu zarówno zawodników, jak i publiczność. Po pierwszej połowie wynik na korzyść gospodarzy wynosił 1-0.

W drugiej połowie drużyna LE Havre kontynuowała swoją ofensywną grę, co zaowocowało drugim golem Yassine Kechty w 65. minucie, ponownie po asyście J. Casimira. Strasbourg nie poddawało się jednak i walczyło o zmniejszenie dystansu.

Niestety dla gości, to LE Havre ponownie zdobyło bramkę, tym razem w 86. minucie, kiedy to F. Guilbert zmniejszył prowadzenie, zdobywając gola dla Strasbourg. Nadzieje na odwrócenie losów meczu pojawiły się na chwilę, jednak gospodarze nie zamierzali ustępować.

Ostateczny cios dla drużyny gości zadał Ayew, zdobywając bramkę w samej końcówce meczu, w 90. minucie po asyście S. Grandsira. LE Havre zwyciężyło zasłużenie 3-1, co wywołało ekstazę wśród ich fanów na trybunach.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, co potwierdzają żółte kartki przyznane zawodnikom obu drużyn. W drużynie gospodarzy kartki otrzymali Yoann Salmier (41'), Yassine Kechta (54') oraz Arthur Desmas (88'). Natomiast w drużynie gości żółtą kartkę zobaczył Ibrahima Sissoko (75').

Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek podczas tego pojedynku.

Następne spotkania dla LE Havre to starcia z Nice, Marseille oraz Metz, natomiast Strasbourg zmierzy się z Lyonem, [następne drużyna], [następne drużyna].