Na obiekcie Stade de la Meinau odbyło się spotkanie Strasbourg kontra LE Havre zakończone wynikiem 2-1

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Strasbourg i LE Havre w ramach 15. kolejki Ligue 1. Spotkanie odbyło się na Stade de la Meinau o godzinie 14:00. Ostateczny wynik to 2-1, a na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 1-0. Przeczytaj dalszą relację, by dowiedzieć się więcej szczegółów tego widowiska.

Mecz piłki nożnej: Strasbourg vs LE Havre

W dniu 10 grudnia 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Strasbourg a LE Havre. Spotkanie miało miejsce na Stade de la Meinau o godzinie 14:00 w ramach 15. kolejki Ligue 1.

Spotkanie poprowadził sędzia główny Benoît Millot z Francji. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowite widowisko.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Bramkę na listę strzelców wpisał się E. Emegha w 21. minucie po asyście niezawodnego E. Emegha.

Druga połowa rozpoczęła się od szybkiej bramki zdobytej przez drużynę LE Havre, Y. Salmier w 49. minucie doprowadził do wyrównania po asyście C. Operi.

W końcówce meczu, po wielu emocjach na boisku, gospodarze zdołali jednak odzyskać prowadzenie. W doliczonym czasie gry, A. Sylla zdobył bramkę na wagę zwycięstwa, zapewniając swojej drużynie triumf z wynikiem 2-1.

Podczas meczu arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Po stronie gospodarzy kartonikami zostali ukarani Ibrahima Sissoko, Lucas Perrin oraz Thomas Delaine. Natomiast w drużynie gości żółtą kartkę odebrał Yoann Salmier.

Następne mecze dla Strasbourg to starcia z Lorient, Lille oraz Marseille, natomiast LE Havre zmierzy się z Nice, Reims oraz Lyon.